Генічеські стрибуни продовжують підкорювати спортивні вершини всеукраїнських змагань (фото)

загрузка...

В місті Токмак Запорізької області проходив турнір зі стрибків на акробатичній доріжці, присвячений пам’яті воїнам – інтернаціоналістам.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Бердянська, Малочанска, Мелітополя, Енергодара, Генічеська та Токмака. Херсонську область представляли 20 вихованців Генічеської КДЮСШ (директор А.І.Носов).

Про це “Новому Візиту” повідомила старший тренер Людмила Картелян.

6 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалі завоювали наші хлопці. Абсолютними чемпіонами турніру в своїх вікових категоріях стали: Денис Старченко; Єгор Зиков; Микита Ларін; Іван Піскун; Ілля Піскун і Денис Іванісов.

На другу сходинку п’єдесталу піднялися: Захар Пантюшенко; Іван Пузанов; Іван Плешков; Максим Машталлер і Амір Чкі.

А бронзовими призерами стали: Арсеній Арнольд; Єгор Іссаченко; Олександр Самофалов; Ріяна Шестак та Дамір Шестак.

Гідні результати показали: Максим Єсін; Анна Самофалова і наймолодші наші 5 літні стрибуни: Дамір Шестак та Златанова Кароліна. Ці акробати вперше поїхали на змагання і порадували нас своїми успіхами і виступами.

Тренерський колектив відділення стрибків на акробатичній доріжці вітає всіх дітей з перемогою завжди бути на висоті своїх можливостей, своїх талантів, своїх здібностей і майстерності. Нехай в житті всі ваші зусилля і прагнення будуть по достойності оцінені“, – зазначила Людмила Картелян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"