Як вибрати спортивний годинник зі Смарт-функціями

Для занять спортом потрібен якісний годинник зі спортивними функціями. Він допомагає вибудовувати графік тренувань, слідкувати за організмом під час фізичних навантажень, відстежувати тривалість занять у спортзалі або на свіжому повітрі, завжди бути на зв’язку. 

Дизайн у спортивних Смарт-годинників різний. Існують моделі мінімалістичні та лаконічні, схожі на звичайні механічні годинники. Їх доцільно обирати, якщо у планах — використання у повсякденному житті. Також є моделі з такими характерними візуальними особливостями, як: потужний корпус, дещо «агресивна» кольорова гама, посилений ремінець. Вони підходять для експлуатації безпосередньо під час тренувань та чудово поєднуються зі спортивними образами або луками у стилі спорт-шик.

Купити спортивні годинники можна за посиланням https://wo.ua/sportivnye-chasy/. Асортимент — широкий та розмаїтий, тому знайти підходящу модель не так вже й легко. Щоб не загубитися серед десятків пропозицій, доцільно звертати увагу на 5 важливих критеріїв.

Виробник
Майже всі виробники Смарт-годинників намагаються додати у свої розробки хоча б кілька спортивних функцій. Але моделі, функціональні можливості яких націлені саме на інтенсивні фізичні навантаження, є в асортименті далеко не всіх брендів. 

Найпопулярніші представники ринку спортивних Смарт-годинників — це:

Garmin — всесвітньо відомий бренд, який виготовляє потужні та захищені наручні гаджети для спортсменів професійного рівня та любителів;
GOGPS — виробник, який спеціалізується на дитячих спортивних годинниках та універсальних моделях для дітей і дорослих.
Polar — бренд, розробки якого гармонійно поєднують у собі стильний дизайн та потужний арсенал функцій.
Для замовлення спортивні годинники Polar та інших марок доступні тут https://wo.ua/sportivnye-chasy/brend-is-polar/.

Захищеність
Для регулярних тренувань або для екстремального відпочинку призначені захищені Смарт-годинники. На відміну від звичайних, вони пристосовані до експлуатації у несприятливих умовах. «Посилені» матеріали виготовлення забезпечують захист від:

 • Вологи. Є моделі, які не бояться бризок води, а є навіть такі, з якими можна плавати у басейні чи відкритому морі.
 • Пилу. Щоб всередину не могли потрапити часточки пилюки чи бруду, корпуси ретельно перевіряють на герметичність.
 • Механічних пошкоджень. Спортивні годинники «виживають» після ударів або падінь.

Підтримувані спортивні режими
Оптимальний варіант — універсальна модель, яка підходить для різних видів тренувань і підтримує велику кількість автоматичних спортивних режимів. 

Перед купівлею доцільно переконатися, що розробка підходить для того виду спорту, яким займається потенційний користувач. 

Для спортивних ігор потрібні режими «Футбол», «Баскетбол», «Гольф». Для кардіо тренувань — «Біг», «Біг на тренажері», «Швидка ходьба», «Підіймання по сходах». Для занять у басейні — «Плавання». 

Автономність
Високі показники автономності важливі для всіх користувачів. Людям, які використовують годинники вдома або в спортзалі, вистачає 24-72 годин автономної роботи. 

Туристам та прихильникам екстремальних видів дозвілля потрібні більш витривалі моделі. На природі заряджати гаджети можна тільки за допомогою повербанку, тому краще обирати такі, які навіть без дозарядки можуть пропрацювати понад три доби.

Вбудовані датчики
Для прокладання маршрутів потрібен GPS-навігатор. Відстежування пройдених відстаней та відстежування швидкості руху — завдання які вирішують гіроскоп з акселерометром. Для контролю сердечного ритму потрібен пульсометр, а для вимірювання рівня кисню в крові — пульсоксиметр. 

Також контролювати спортивні досягнення допомагають такі датчики, як крокомір, лічильник калорій, термометр.

Важливий критерій вибору спортивного годинника — ціна. Якщо є можливість, краще не економити. У пристроїв із середнього та топового цінових сегментів значно більше можливостей, ніж у бюджетних гаджетів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Підписуйтесь на групу "Новий Візит" в Viber

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: