АРАБАТСЬКА РУЛЄТКА

“Ох, земелько, свята земелько — Божа ти дочечка! Як радісно тебе загрібати докупи, в одні руки…”

«Сто тисяч» Карпенко-Карий

Можна і продовжити цей монолог Герасима Калитки, бо ж в його словах, як-то кажуть, уся сіль: «Глянеш оком навколо — усе твоє… і все то гроші, гроші, гроші…”

Ну коли з мотивами тепер усе зрозуміло, то перейдемо до вчинків Генічеської РДА.

 Так, Генічеська РДА відповідно до чинного законодавства України розпоряджається державними рекреаційними земельними ділянками на території всіма відомої Арабатської стрілки. З метою впорядкування земельних відносин, ще у 2013 році Генічеська РДА надала дозвіл на розроблення технічної документації, а саме Плану детального планування земельних ділянок, який коштує грошей. Для цієї мети громадяни України створили кооператив та за  свої власні кошти розробили та профінансували технічну документацію. І користуючись своїм законним правом подали заяви до Генічеської РДА для отримання у власність земельних ділянок.

  А тепер поглянемо, що робить Генічеська РДА в особі її голови Онищенка Андрія та юрисконсульта Шворак Світлани. Як вище було вказано, голова Генічеської РДА  Онищенко Андрій  дуже схожий на героя комедії «Сто тисяч» Герасима Калитки. Мабуть подивившись на Арабатську Стрілку в нього і з’явилася думка що це все його… За допомогою свого юриста Шворак Світлани вони розробили план для «відтяпання» земельних ділянок. З цією метою, не визиваючи на земельну комісію громадян, яким ще у 2014 році  видали дозволи на розроблення земельних проєктів, вони у 2020 році видають по два, а на деякі земельні ділянки і по чотири дозволи на ці ж самі земельні ділянки.

Як так, скаже читач, а це взагалі можливо і чи законно це? От таке питання неодноразово ставили і громадяни пишучи запити до Генічеської РДА. Але на свої запити отримували лише відписки незрозумілого змісту.

Так як звичайні громадяни повинні отримати гранично простий та зрозумілий порядок доступу до земельних ресурсів, а Генічеська РДА в особі її голови Онищенка Андрія та юрисконсульта Шворак Світлани не пояснюють яким же чином будуть надаватися земельні ділянки у власність коли на одну і теж земельну ділянку видано два, а на деякі земельні ділянки  і чотири дозволи,   приводить простих громадян до думки, що землі рекреаційного призначення можуть продаватися за гроші.

І на завершення, громадяни  доводять до відома посадових осіб Генічеської РДА про небезпеку брудних грошей, які калічать душі, руйнують споконвічні уявлення про добро і зло, спотворюють моральні основи, від яких залежить здоров’я нації.

Левчук Любов Михайлівна, Тищенко Марина Василівна , Обозна Лідія Іванівна, Обозний Володимир Іванович, Полтєв Віктор Іванович, Хорешкова Марина Миколаївна

Редакція “Нового Візита” залишає право за Генічеською райдержадміністрацією на відповідь і свої коментарі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: