Депутатам не вистачило голосів, щоб дозволити торгувати на території ринку (відео)

загрузка...

Ще одна спроба якимсь чином відкрити ринок у Генічеську закінчилась нічим.

Враховуючи колективний лист громадян, які ведуть торгівлю на території Центрального ринку, 9 депутатів міської ради звернулися до мера міста про проведення позачергової сесії Генічеської міськради.

Сесія відбулася сьогодні, 10 квітня, в кінотеатрі Україна. В порядку денному лише одне питання – про надання ДОЗВОЛУ на роботу суб’єктів господарювання та громадян на території Генічеського Центрального ринку.

Напередодні це питання розглядалося на депутатській комісії, але народні обранці згоди не дійшли.

На позачергову сесію зібралися лише 16 депутатів з 26 облікового складу. Тож для прийняття позитивного рішення потрібно було 14 голосів.

Олександр Пінаєв представив на розгляд проєкт рішення, над яким, за його словами, він працював 6 годин.

Цікаво, що в спробі фактично відкрити ринок, група депутатів пішла по іншому шляху. Було запропоновано дати дозвіл на роботу не самому ринку, як юридичній особі, а тим, хто здійснює торгівлю на його території.

Це наша земля (громади – НВ). Ми даємо згоду здійснювати діяльність в торгівлі при дотриманні законодавства України“, – зазначив Пінаєв.

Такий підхід до питання, коли дозвіл на роботу отримають саме ті, що торгують, а не ринок, зацікавив і тих депутатів, хто раніше не підтримував відкриття ринків.

Було запропоновано “перекроїти” проєкт рішення прямо в залі, прибравши з нього слова “ринок”. На зміну проєкта всім загалом пішло 1,5 години.

При цьому ситуація на сесії була напружена. Між депутатами періодично виникали емоційні перепалки та звинувачення в сторону керівництва міста.

Після 2,5 годин роботи, нарешті було сформовано проєкт рішення “Про надання дозволу на діяльність суб’єктів господарювання та громадян за адресою: м. Генічеськ, вулиця Дружби народів, 64”.

Результати голосування дали наступні результати: “За”- 11, “утрималися” – 2, не голосували “3”. Рішення не прийнято.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Депутатам не вистачило голосів, щоб дозволити торгувати на території ринку (відео)

 • 11 Квітня 2020 о 08:01
  Permalink

  А почему Кукса и Тулупов удержались от голосования? Вроде как самому Тулупову обратились жители города, чтобы он вошёл в положение. Отлично он в него вошёл. И где недостающие 10 депутатов, неужели на самоизоляции сидят. За прогулы надо наказывать.

 • 11 Квітня 2020 о 09:05
  Permalink

  Проголосуют за популистов, лжецов ,лицемеров и прочее …, а потом возмущённо удивляются происходящим событиям. Что непонятного? Они попросту бздят брать на себя ответственность за возможные последствия , подчёркиваю: возможные. Вот когда будут рассматриваться земельные или другие “сладенькие” вопросики, тогда вся эта публика мигом слетится на “ярмарку щедрости”. Аминь.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: