Дешева сенсація, дуже схожа на паніку деяких опонентів програти вибори

загрузка...

Виборча кампанія ледь розпочалася. І першим, хто піддався атаці лжи та наклепів – Віктор Плохушко, діючий Щасливцевський сільський голова, який вважається одним з найбiльш рейтинговим кандидатом на голову Генічеської міської територіальної громади.

Офіційної реєстрації ще навіть не було, а у деяких з його можливих опонентів вже, здається, почалася паніка, бо на сьогодні Віктор Плохушко є ефективним керівником, на стороні якого симпатії мешканців, бажаючих від майбутнього голови МТГ справ , а не красивих балачок, і який тому має усі шанси очолити нову громаду.

А що робити тим опонентам, у яких власних справ розвитку для демонстрації виборцям , схоже, не густо? Звісно ж, вони, мабуть, зажадають очернити іншого, щоб за такий рахунок виглядати “пухнастим та білим”.

Схоже, саме це і відбувається, і у Фейсбуці почали викладатися на адресу Віктора Плохушко негативні пости. Ну, то без цього жодної ж політичної кампанії не буває, так? Так. От і проаналізуємо, що пости ці виставляються з профілей людей, дуже схожих на “ботів” (не існуючих людей) або на найманих копірайтерів – тобто, банальний заказний чорний піар.

І що цікаво, негатив ллється (комусь не подобається, що на Стрілці, яка приймає у сезон бiльш 1 млн вiдпочиваючих, буде нормальна громадська вбиральня) у групі адміністраторами та модераторами якої є – увага – потенційні кандидати у депутати від іншої політсили! Вони заявили про це на своїх ФБсторінках, і їх імена ви можете подивитися самі в інформації про групу, як і про ту політсилу, яку вони і їх лідер представляють.

Чомусь такi заяви, борды, зустрiчi та засiвання району “подарунками” не вважається порушенням виборчого законодавства з iх боку. Але як тiльки Плохушко зустрiвся з прихильниками та однодумцями, одразу з’являються статi про то, що порушується законодавство, хоча нiякого порушення закону немає.

Також в групi, що контролюються оппонентами Плохушко вiд iншоi полiтичноi cили, спробували “розкрутити” неiснуючий сiмейний конфлiкт. Цікавий збіг, вам не здається?

Якщо немає iнших аргументiв у хiд йде “чьорнуха”. I це явна ознака слабкостi й невпевненостi опонентiв.

Віктора Плохушко знають в районі як ефективного керівника. Він зміг навести порядок в селах на Арабатській Стрілці, тому зможе в місті і селах району.

А хто вміє лише балакати, той це і продовжує , тільки тепер панікуючи, ховаючись за “ботами” та поливаючи брудом інших.

Тож, владі потрібні пліткачи чи діячи?

Андрій Правдивий

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: