Генічеськ встановив відносини з польським містом

Днями Рада європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR), загальноєвропейська коаліція міст, регіонів та асоціацій PLATFORMA та програма «U-LEAD з Європою» відібрали Генічеську громаду для участі в ініціативі «Мости довіри». Про це міського голову Олександра Тулупова листом проінформували Генеральний секретар CEMR Фредерік Вальє та директор програми «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель.

Проєкт «Мости довіри» фінансується ЄС та його країнами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією. Проєкт підтримує встановлення нових двосторонніх партнерських відносин між 10 громадами в Україні та в країнах ЄС – Естонії, Латвії, Литві, Словаччині та Польщі. Муніципалітетом-партнером Генічеська стало польське місто Величка.

Участь у програмі передбачає наступні заходи: двосторонні онлайн-зустрічі, навчальний візит трьох представників української громади до муніципалітету-партнера, стажування представника української громади в муніципалітеті-партнері та два міжнародних форуми.

Сьогодні, 16 листопада, відбувся перший захід проєкту – онлайн-зустріч, під час якої стало зрозумілим, що у Генічеська і Велички дуже багато спільного. У польському місті також розвинутий туризм (там є соляні шахти), воно є центром повіту (як Генічеськ – району), у наших громадах – приблизно однакова кількість населення і т. д.
З нашого боку в онлайн-зустрічі брали участь міський голова Олександр Тулупов та його заступник Юрій Бабанін. З польського боку мер Велички Артур Козіол, на жаль, не зміг взяти участь у розмові, надавши таку можливість заступникам.

Поляків, як вони зізнались, дуже зацікавила розповідь Олександра Тулупова про нашу громаду. Наприкінці Олександр Васильович запросив колег до нас у гості, додавши: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

Представники Велички також докладно розповіли про своє місто, а ще презентували про нього ролик.

Наступна онлайн-зустріч має відбутись у грудні, повідомляє сайт Генічеської міськради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Підписуйтесь на групу "Новий Візит" в Viber

Поділитися новиною
 • 44
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “Генічеськ встановив відносини з польським містом

 • 17 Листопада 2021 о 13:36
  Permalink

  Цікаво а наш мер згадав у презентації про комарів, медуз, електроенергію. Чи тільки піар

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: