Генічеській громаді потрібні дороги, системи водопостачання та водовідведення, – Олександр Тулупов (відео)

У Генічеській громаді прагнуть залучити інвесторів для реалізації проєктів з будівництва набережної, доріг між населеними пунктами громади, систем водопостачання і водовідведення.

Про очікування від проведення на території Генічеського району інвестиційного Форуму «Південна стратегія розвитку» медіа-центу IPC “Генічеськ” розповів голова Генічеської міської територіальної громади Олександр Тулупов.

«У нас дуже багато проєктів. Наприклад, набережна: коштує виготовлення усієї набережної 114 мільйонів. Також у нас нема доріг. Ми бачимо, зараз будуються дороги. І між нашими населеними пунктами також потрібні дороги. Це великі кошти.

Також ми розраховуємо, що звернуть увагу на наше водопостачання і водовідведення. У нас є проєктно-кошторисна документація у Новоолексіївці – на водовідведення та водопостачання. Також потребує водовідведення на Арабатській Стрілці. Це дуже коштовні великі проєкти, але в нас не вистачає коштів, в нашій громаді. Ми знаємо, що є багато проєктів щодо будівництва житла, в нас є проєкт щодо будівництва житла лікарям. Також у нас виділена земельна ділянка під будівництво багатоповерхових будинків.

Тобто проєктів дуже багато і для розвитку їх потрібно реалізовувати. Але ж ми у 14-му році опинилися на межі з окупованим Кримом. І саме в 16-му році, Ви дійсно правильно сказали, я був у Верховній раді України і казав про те, що потрібно забезпечувати такі регіони, як наш, і роботою, і будівництвом житла. Повинні тоді були будуватися ЦНАПи, ми повинні були робити усе для того, щоб люди, які мешкають у Криму, приїзджаючи сюди, бачили, що є розвиток. І саме сьогодні, ми вже бачимо, що будуються дороги, ми дуже вдячні нашому президенту.

І ми сподіваємось, що на цей форум приїде дуже багато інвесторів, людей, які можуть допомогти нам у розвитку нашої територіальної громади. Також заплановано прибуття десь 168 голів громад, які вже черговий раз обираються, саме їхній досвід може бути корисний і нам. Тобто ми очікуємо інвестицій, ми очікуємо великого будівництва, ми очікуємо розвитку нашої громади», – зазначив Олександр Тулупов.

Також голова громади поділився сподіванням, що форум відвідає і президент України Володимир Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 thoughts on “Генічеській громаді потрібні дороги, системи водопостачання та водовідведення, – Олександр Тулупов (відео)

 • 15 Травня 2021 о 21:26
  Permalink

  А еще светофор нужно чтобы работал с 7 часов утра,когда час пик все на работу и в школу едут,а не с 8 часов!

 • 15 Травня 2021 о 22:58
  Permalink

  Все наши “хотим” и “надо”- не есть инвестиционнопривлекательные моменты. А.В., дорогой, Вы о чём? Это же не группа поддержки едет вскладчину помочь громаде, где деньгами швыряют налево-направо. Инвесторы ищу место вложения своих денег с ускоренной отдачей в бОльшем об’еме. Абсолютное непонимание сути форума. Ганьба!

  • 16 Травня 2021 о 17:20
   Permalink

   Сами себе же противоречите!!! Машинку приобретаем!!! А дороги для машинки сделали??? Водопровод починили, чтобы дороги не пришлось перекопать??? Что-то с заднего дворика заходите!!!

 • 16 Травня 2021 о 05:18
  Permalink

  Боже праведный, какое богатство мыслей – надеяться на приезд инвесторов, которые могут помочь в развитии! Если и могут, то ЧЕГО РАДИ? Хорошо, если Т. не дадут слово сказать, ведь это что-то запредельное, пусть лучше никто не догадывается, что у этого головы в голове. И не дай, Бог, припереться на этот форум на дорогущей тачке. Эй вы там, наверху, начинайте готовить шефа к возможным интервью и пр.неожиданностям. Спасибо местным СМИ, что показали т.н.интеллектуальный уровень нашего вождя.Наш выбор нас достоин.

 • 16 Травня 2021 о 14:36
  Permalink

  Дивно. А ви, що розраховували на щось інше, при такому виборі еле…лохторату? Не сподівайтесь на кращі зміни найближчим (до кінця каденції цієї публіки) часом, не псуйте нерви, не треба, прибережіть емоції на більш гідні справи ,краще особові. Амінь.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: