Ілюстраційне фото

Голова Генічеської райради розповів, як гроші замість зарплат працівникам райдержадміністрацій йдуть на доплати в ХОДА

загрузка...

На сесії голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов доповів депутатам про відповіді Міністерства фінансів та Херсонської облдержадміністрації, отримані на звернення щодо коштів на зарплату для працівників райдержадміністрації.

Нагадаємо, Генічеська РДА звернулася до райради з проханням виділити кошти на виплату заробітної плати для своїх працівників з місцевого бюджету. Районні депутати відмовили, але прийняли звернення до державних органів влади з проханням забезпечити заробітною платою працівників райдержадміністрації.

Згідно листа від Міністерства фінансів Херсонська обласна адміністрація, яка розподіляє кошти на райдержадміністрації, отримала 28,7 млн гривень на збільшення видатків на оплату праці. При тому, що районним адміністраціям було потрібно 15 млн грн.

Але 6,7 млн грн пішли на виплату надбавок стимулюючого характеру і премій за січень – травень працівникам облжержадміністрації. А ще 16 млн гривень планується спрямувати на зазначенні виплати у червні – грудні.

Тобто кошти є, вони закумульовані у облдержадміністрації. І замість того, щоб їх перенаправити на обов’язкові виплати районним адміністраціям, ХОДА залишила їх у себе і запланувала собі на премії і надбавки”, – зробив висновок Євстратов під гул невдоволення райдепутатів.

На останок голова Генічеської райради з усмішкою зачитав фрагмент відповіді від Херсонської облдержадміністрації:

Будемо вдячні якщо Генічеська районна рада виділить кошти з місцевого бюджету на зміцнення матеріально-технічного забезпечення Генічеської районної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 82
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Голова Генічеської райради розповів, як гроші замість зарплат працівникам райдержадміністрацій йдуть на доплати в ХОДА

 • 24 Липня 2020 о 19:30
  Permalink

  Исходя из изложенной в статье инфы получается так, что в Хероблгосадминистрации ,где горе-главой является некий тов-щ Гусев Ю. ,”трудются”, если это вообще можно назвать трудом, в край циничные граждане. Но и связанные с этим ухмылки тов-ща Евстратова А.А. (ещё тот трудяга) говорят о том, что он не “отстаёт” по цинизму от вышесидящих мр…зей. Аминь.

 • 24 Липня 2020 о 21:00
  Permalink

  Якщо простими словами, то Зе!влада в області вкрала собі гроші на зарплату та утримання Генічеської РДА???

  І потім Онищенко не звернувся до Зеленського, мовляв, дивись що твій призначенець Гусєв робить, а почав вимагати/просити, щоб його РДА утримувати та платити зарплати почали мешканці Генічеського району зі свого бюджету…

  Це як?

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: