Кінець народовладдю в селах. Старост буде призначати голова ОТГ

загрузка...

Як відомо Верховна Рада України призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Вперше вибори пройдуть за нового адміністративно-територіального устрою України з укрупненими районами та об’єднаними територіальними громадами.

Досі дуже багато питань про проведення виборів. А люди на місцях не мають інформації.

“Новий Візит” буде поступово інформувати про нові правила в виборчому процесі.

Отже, нагадаємо, що до складу Генічеського району увійшли території Новотроїцького, Іванівського та Нижньосірогозьського районів. Цей устрій вступить в силу після виборів. В укрупненому районі нинішній Генічеський район має представляти єдина Генічеська ОТГ.

Ось відповіді на деякі питання, отримані в режимі консультацій через інтернет, що стосуються реалізації свого виборчого права мешканцями сіл.

Якщо ОТГ сформовано по принципу: один район-одна громада,як вибиратимуть депутатів ОТГ? З кожного села?

відбувається реорганізація сільради, що веде за собою вивільнення працівників; Генічеська ОТГ має 44,8 тисяч населення, отже вибори депутатів ради будуть відбуватися за партійними списками. Вся територія громади буде поділена на 3 або 4 округи на кожному з яких буде обиратися по 8-12 депутатів. Загальному Генічеська ОТГ буде налічувати 34 депутати.

Алгоритм виборів старости села?

Старосту села призначає голова ОТГ на свій розсуд. Жодних критеріїв для цього немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “Кінець народовладдю в селах. Старост буде призначати голова ОТГ

 • 28 Липня 2020 о 20:22
  Permalink

  Иллюзия того ,что селяне выбирали себе сельского голову ,до утверждения нынешней админреформы, заканчивается окончательно. Теперь старосту села ( ранее голова с/с) будет ,на своё усмотрение ( а раньше не так было?), назначать глава ОТГ-ОПГ. По факту, практически, ничего не меняется . Аминь.

 • 29 Липня 2020 о 10:58
  Permalink

  “Фактично така виборча система відсікає потенційні нові, свіжі команди від участі у виборах, крім тих випадків, якщо вони кадрово готові. Або вони йдуть під прапором національного бренду, і хоч на місцях вони не сформовані, але за рахунок національного рейтингу свого лідера мають якісь шанси. Всі решта місцевих ініціатив, ускладнені до потрапляння до обласної ради через фінансовий і політичний бар’єри. І застава, яка на таких виборах перевищує президентську заставу – це, звичайно, абсурд. Так само, це порушення ідеї Виборчого кодексу, в якому мають запроваджуватися однакові для всіх стандарти і принципи.” (с)

  https://decentralization.gov.ua/admin/articles/12234.html

 • 29 Липня 2020 о 11:25
  Permalink

  Ті хто надав владу над усією Україною Зе! хоча би тепер розуміють, що накоїли?

  Тепер ці Зе! заради того, щоб залишитись при владі, змінили закони таким чином, щоб унеможливити прихід до влади порядних та розумних людей…

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: