Плохушко: від партії “Слуга народу” до ТВК подали фальшиві списки замість справжніх (відео)

загрузка...

Обласний штаб “Слуги народу” не подав затверджені списки кандидатів у депутати майбутньої Генічеської міської ради та кандидатуру нинішнього голови Щасливцевської сільради Віктора Плохушка, який був представлений як кандидат від цієї партії під час візиту президента Володимира Зеленського на Херсонщину, на посаду Генічеського міського голови. 

Про це сайту IPC-Генічеськ розповів Віктор Плохушко. За його словами, обласний штаб відмовилася подавати на реєстрацію погоджений список кандидатів у депутати Генічеської міської ради. Через те місцеві кандидати звернулися до президента і чекають “припинення політичної корупції”.

Це спроба обласного штабу підіграти основним конкурентам для того, щоб перемогли опозиційні сили. Ми звернулися до президента України, що ми підтримуємо його, у разі якщо буде покінчено з політичною корупцією. Також ми чекаємо реакції президента на цей злочин”, – наголосив Віктор Плохушко.

Також він опублікував на своїй Фейсбук-сторінці списки кандидатів від “Слуги народу”, які за його інформацією були затверджені на обласному рівні та в Києві. “У Генічеську намагаються замінити реальні списки “слуг” фальшивими”, – висловився він.

“Я був представлений нашим президентом Володимиром Олександровичем Зеленським кандидатом від партії «Слуга народу». Я підтримую президента, зібрав команду і ми підготували документи в ТВК для реєстрації кандидатів у Генічеську міську раду та кандидатом на посаду Генічеського міського голови. Однак, у зв’язку з тим, що ми не є субєктами виборчого права, подання необхідно було виконувати з наявності від представницького мандату обласного штабу партії «Слуга народу». Представник обласного штабу партії Юліан Лучко приїхав з мандатом для подачі документів в ТВК. Однак ситуація була затягнута до останньої хвилини, і ми чекали біля ТВК представника обласного штабу біля години та зайшли разом в ТВК о 23.57. зрозумійте ставлення представників обласного штабу. Коли ми зайшли до ТВК 24 вересня о 23.57 представник обласного штабу Юліан Лучко заявив, що документи, які я мав, це узгоджені списки кандидатів від «Слуги народу» до трьох виборчих округів майбутньої Генічеської міської ради, йому не потрібні. У нього є власні списки. Звідки вони з’явилися, невідомо. Додам, що о 21-й годині ми виправили помилки, і з цим пакетом документів чекали на Юліана Лучко біля ТВК.

Він заявив, що буде подавати окремий список і окремих кандидатів, я зрозумів, що творяться якісь маніпуляції, якась політична корупція. Я заплатив за себе грошову заставу як кандидата-самовисуванця на пост голови Генічеського міського голови. І коли я почув, о 23.59, що від мене нічого не треба, і ніякі документи не будуть прийматися, я подав до ТВК я подав пакет документів кандидата на посаду Генічеського міського голови як самовисуванця. Документи були прийняті. Ми викликали поліцію, біля будівлі ТВК на позашляховику біли люди спортивної зовнішності, які патрулювали будівлю ТВК, стояли осторонь, контролювали ситуацію. Це були цивільні». Ми намагалися звязатися з керівництвом обласного штабу, але на зв’язок ніхто не виходив, народний депутат Іванов Володимир Ілліч не може пояснити ситуацію, бо я думаю, також знаходиться в вакуумі інформації”, – розповів Віктор Плохушко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 • 32
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “Плохушко: від партії “Слуга народу” до ТВК подали фальшиві списки замість справжніх (відео)

 • 25 Вересня 2020 о 23:43
  Permalink

  Мда… Как хорошо, что список опубликован и от него не смогут отказаться))) Ну что же, начнем с самого простого)))
  Виктор Александрович, вот у вас в списке есть номер 18) Действующий ДЕПУТАТ… Вот назовите пожалуйста места для отдыха и развлечения ДЕТЕЙ, которых в Геническе ДОСТАТОЧНО и поэтому новые НЕ НУЖНЫ… Расскажите пожалуйста из средств какого бюджета вы будете строить завод В ЦЕНТРЕ Геническа, за ГОСУДАРСТВЕННЫЙ счет??? И это все высказывания вашего номера 18 под статьей о ТРЦ в Геническе, в группе “Генічеський район + Арабатська Стрілка UA” в Фейсбуке)))

 • 26 Вересня 2020 о 08:21
  Permalink

  Не знаю, за чьи мозги переживает фейсбучный комментатор, он же лидер “ЕС” в районе, но если за отсутствие собственных, когда у жены есть, то это самокритично, потому и похвально. Для их сурьёзной кандидатки Плохушко тоже препятствие. Да. Все берите пример со скромного поведения нашего мера-никаких склок, грязи, интриг. Очень достойно. Поймите, выборы пройдут, а нам и дальше рядом жить, общаться, в глаза друг другу смотреть.

 • 26 Вересня 2020 о 19:27
  Permalink

  Предлагаю представить одну интересную гипотетическую ситуацию.

  Например, что после выборов Зе и Зе-депутатов, люди показали, что готовы проголосовать за кого-угодно, но только против тех кто уже был во власти.
  Сразу по результатам произошел стресс у коррумпированых власть имущих, причисляющих себя к группировке под назвпнием “Семья”.
  Они очень явно предствюавили, что на следующих выборах пролетят мимо власти как “фанера над Парижем”.

  Запаниковали о обратились к своему авторитетному лидеру с просьбой спасти ситуацию.
  Тот не подкачал. В принципе, как почти всегда.
  Была розработана и принята “схема” как одним махом и молодых-да-ранних от власти отлучить, да так, чтобы знали свое место, и при этом нос утереть новой Зеленой волне власти аматоров, глупцов и шоуменов.

  Для этого была выбрана одна Пешка. Эту Пешку “семья” всеми силами пропагандировала, как нового молодого лидера. На самом деле это тоже был член “семьи”. Пешкар-мэр согласился на это, чтобы получить прощение “семьи”, из-за того, что когда-то вместе с другим мэром-Ватником пытался создать отдельную ОТГ и этим кинуть всю свою”семью”. У них не получилось. После
  этого и мэр-Ватник и этот мэр-Пешка попали в опалу в “семье” как предатели своих.
  Пешка решился и согласился по приказу Лидера “семьи” стать таким себе “камикадзе”, т.е. с собой потянуть на дно всех тех, кто каким-то образом проявил себя против “семьи”, и хотел дорваться до власти оседлав Зе-волну.

  “Семья” помогла распиарить Пешку. Пешка пролез в Зе и стал мрлодым лидером местной Зе-ячейки. Подтянул к себе всех тех, кого было решено ярко кинуть на выборах. Создал целый список Зе-команды.

  Пешка правда, тоже должен был пожертвовать собой. Ведь суть кидка была в том, чтобы убедительно соврать, что сам тоже стал жертвой кидка.

  Но Пешка-кидала, все же не решил схитрить, и зная о том, что произойдет, решил все же поставить личное во главе дела. И заранее заплатил залог в банк не за зписок кандидатов от Зе а за себя любимого мэра без списка.

  Он даже не понял, что этим поломал всю Игру “семьи”.
  Ведь банки в районе работают до 17:00. Подать документы в Терком нужно до 23:59. А среди всех документов должна быть бумажная квитанция об оплате залога. И оплата через смартфон не будет иметь бумажной квитанции.

  Вот на этом моменте Пешка и спалился. Т.к. рассказывая, что в последеий момент решил выдвинуть свою кандидатуру как самовыдвиженец, он забыл этот момент, что оплата залога 5000 грн им была им совершена еще задолго до кидка. Т.е. он знал что будет кидок.

  Жадность до власти згубила… А мог бы просто сыграть роль и вернуть расположение “семьи”.
  А теперь и Игру спалил, и имеет список врагов, которых кинул и которые догадаются о его реальной роли во всем этом.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: