Представник Президента розкритикував ідею створення адміністративних центрів на КПВВ

загрузка...

13:47:21

Завдяки спільним діям Державної міграційної служби України та Представництва Президента України в АРК, у зв’язку із великим попитом на оформлення закордонних біометричних паспортів не тільки для мешканців Херсонської області, але й для тимчасово окупованого Криму, Херсонський центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ» з 30 травня 2018 р. переїхав в оновлене приміщення за адресою: проспект Ушакова, 53 (з боку вулиці Бориса Мозолевського).

Про це повідомили в Представництві Президента України в Криму.

Наразі для клієнтів працюватиме 15 станцій на подачу документів, та 4 – на видачу вже готових. Кожного дня планується обслуговувати до 400 осіб (в попередньому приміщенні – 100-120), працює електронна черга, додатково запланований запис до онлайн-черги.

 Також у центрі можна замовити супутні послуги: оформити медичне страхування, апостилювати документи та отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості. За послуги можна сплатити готівкою або за допомогою банківської картки у терміналах, встановлених безпосередньо в приміщенні «Паспортного сервісу». У центрі працює безкоштовний WI-FI, для дітей облаштований ігровий майданчик, де малеча може розважатися, поки батьки оформлюють документи.

Нагадаємо, що раніше були озвучені плани про створення адміністративних центрів на КПВВ біля адмінкордону з Кримом, в тому числі і на Чонгарі.

Але несподівано цю ідею в комментарі “Новому Візиту” розкритикував Боріс Бабін.

Відкриття нових спроможностей ДП “Документ” в Херсоні як для громадян, які проживають на Херсонщині так і для мешканців тимчасово окупованого Криму, є найкращою відповіддю тим політиканам місцевого розливу, які наполегливо хотіли зробити для кримчан гетто та видавати паспорти прямо на КПВВ, поруч із власним генделиком, з тим, щоб кримчани “далі не їхали”.

 Ні, шановні, такого не буде, адже і кримчане й херсончани сьогодні є повновправними громадянами України, тому зробити для них повноцінний доступ до української культури, освіти, медицини та до якійсних й прозорих адміністративних послуг, є пріоритетним завданням держави, тим дорученням Президента України Петра Порошенка, яке ми наразі виконуємо разом з ДМС України“, – повідомив  НВ Постійний Представник Президента по АРК Борис Бабін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Представник Президента розкритикував ідею створення адміністративних центрів на КПВВ

 • 30 Травня 2018 о 15:49
  Permalink

  «Відкриття нових спроможностей ДП «Документ» в Херсоні як для громадян, які проживають на Херсонщині так і для мешканців тимчасово окупованого Криму, є найкращою відповіддю тим політиканам місцевого розливу, які наполегливо хотіли зробити для кримчан гетто та видавати паспорти прямо на КПВВ, поруч із власним генделиком, з тим, щоб кримчани «далі не їхали».

  Ні, шановні, такого не буде, адже і кримчане й херсончани сьогодні є повновправними громадянами України, тому зробити для них повноцінний доступ до української культури, освіти, медицини та до якійсних й прозорих адміністративних послуг, є пріоритетним завданням держави, тим дорученням Президента України Петра Порошенка, яке ми наразі виконуємо разом з ДМС України«, — Постійний Представник Президента по АРК Борис Бабін хоче видавати документи поруч із власним генделиком. До якого добиратися не зручно , але обов”язково. Як варіант ) . Годівничка….

 • 30 Травня 2018 о 21:29
  Permalink

  Всегда слежу за ситуацией происходящей вокруг оккупированного кацапской саранчой Крыма, а осложняется она постоянно ,практически ежедневно, и попытки украинской власти упростить жизнь адекватным крымчанам, оказавшимся в той ситуации по воле злого рока, приветствую. Но меня необычайно поражают уникальные способности крысчан верещавщих :”путэн введи” ” хоть камни с неба ,лишь бы расеюшка” и прочую хрень, к двустулье-,а порою и трёх-четырёхстульежопости. С какой же мерзостью мы жили рядом все эти годы.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: