Стало відомо, які зарплати і премії отримують посадовці Нижньосірогозької селищної громади

Видання “Новий Візит” продовжує знайомити наших читачів з преміями та зарплатами посадовців громад новоутвореного Генічеського району.

На цей раз ми звернулися з журналістським запитом на таку інформацію до Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Насамперед хочемо зазначити, що відповідь на запит ми отримали досить оперативно, буквально через кілька днів. Крім того, інформація була повна і містила всі публічні дані в повному обсязі, які ми запитували. Це схвально і говорить про відкритість керівництва Нижньосірогозької громади на відміну від Новотроїцької СТГ.

Читайте за темою:

ТОП! Стало відомо про розмір премій посадовців Новотроїцької громади

Можливо причина в тому, що премії та зарплати посадовців в Нижніх Сірогозах значно нижчі ніж в Новотроїцькому та Генічеську.

Тож структура апарату Нижньосірогозької селищної ради та її виконавчих органів станом на 01 квітня 2021 року складає з 103,5 штатних одиниць. З них 5 працівників попередженні про майбутнє звільнення.

Спочатку надаємо інформацію про заробітну плату керівного складу Нижньосірогозької селищної громади з усіма преміями і надбавками за січень і лютий 2021 рік. Відмічаємо, що у селищного голови Дмитра Такаджи лише 2 заступники.

Читайте за темою:

ТОП! До 20 тис грн в місяць: Депутатка оприлюднила премії посадовців Генічеської громади (відео+документ)

Тепер переходимо до премій посадовців. До публікації ми підготували лише копії розпорядження про преміювання посадовців селищної ради за січень і лютий 2021 року. Зразу відмічаємо, що і премії у Нижніх Сірогозах в рази нижчі ніж в Новотроїцькій та Генічеській громадах.

За традицією зауважимо, що інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною і не може бути обмежена в доступі та оприлюдненні.

Якщо робити висновок, то маючі чималий досвід у нелегкому отриманні інформації про зарплати чиновників, журналісти нашої редакції біли приємно вражені відкритістю Нижньосірогозької селищної ради. Крім того премії і зарплати посадовців у Нижніх Сірогозах далекі від захмарних, особливо на фоні інших громад Генічеського району. Можливо це пов’язано з новим головою громади Дмитром Такаджи? Маємо надію, що нижньосірогозьці не помилилися в своєму виборі.

А поки редакція видання “Новий візит” чекає відповідь на наш запит до Іванівської селищної територіальної громади. Схоже, що затягування з ним не дарма і тут нас і мешканців місцевої громади чекають сюрпризи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  • 113
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: