ТОП!!! Заступником Генічеського міського голови хочуть призначити активіста чи особу з сумнівним минулим?

загрузка...

Як повідомлялося раніше, голові Генічеської міської територіальної громади Олександру Тулупову в структурі депутати затвердили рекордних 5 заступників.

4-х вже призначено. Всі вони більш-менш відомі у Генічеську та мають досвід роботи на керівних посадах. Це Ірина Попова, Юрій Бабанін, Дмитро Юнусов та Вадим Васильчук.

До сьогодні вакантною залишалася посада заступника міського голови з питань розвитку курортно-рекреаційних територій.

Як стало відомо “Новому Візиту”, завтра, 24 лютого, на цю посаду запропонують Шентябіна Сергія Володимировича.

Так хто ж такий цей Сергій Шентябін и чим він заслужив займати таку посаду? Якщо скористатися пошуком в інтернеті з відкритих джерел, то з’являється дуже несподівана ситуація.

Як виявилося за Сергієм Шентябіним тягнеться шлейф справ до Енергодару Запорізької області. В 2010 році на посаді заступника міського голови працював його брат Євген Шентябін, а Сергій був депутатом міськради та займав посаду керівника місцевого комунального підприємства . Як стверджують відкриті джерела, саме через КП могли “вимивалися” бюджетні кошти. Та й інших справ за братами нібито було багато…

http://lustrator.com.ua/?p=887

https://depcontrol.at.ua/news/vlast_po_blatu_k_materialu_iskry_ja_ego_poljubil_za_ego_krasotu_ili_po_kakim_kriterijam_vladimir_kalcev_podbiraet_svoju_komandu/2011-05-11-31

https://depcontrol.at.ua/publ/dela_ehnergodarskie_istochnik_quot_iskra_quot_zaporozhskaja/1-1-0-10

https://reporter-ua.com/2011/04/25/energodar-ot-shentyabina

https://nashigroshi.org/2015/04/06/v-rodyny-eks-zammera-enerhodara-yakyj-buldozerom-valyv-samobudy-ne-mozhut-zabraty-samovilno-zabudovanyj-hektar-naberezhnoji/

І це лише біглий пошук в інтернеті…

У 2013 році колишній заступник міського голови Енергодара Євген Шентябін був засуджений до 5 років ув’язнення, а його брат Сергій перебрався до Генічеська, де у них з’явився пансіонат.

https://ukrainenews.fakty.ua/161631-byvshego-zamestitelya-mera-energodara-posadili-na-pyat-let-za-samoupravstvo

Проте за іншою наявною інформацією, справи проти Шентябіних могли бути надуманими, не мати реальних доказів та сфабриковані.

Звичайно, що вибір заступника, це прерогатива міського голови, який несе політичну та громадську відповідальність за свою команду. Але виникає питання – навіщо Олександру Тулупову спірний вибір, якщо вже є поганий досвід з колишнім заступником Ігорем Смолянським, що попався на махінаціях з квартирою для сироти.

Також, така пропозиція не до вподоби багатьом депутатам Генічеської міської ради і завтрашнє затвердження заступника з питань розвитку курортно-рекреаційних територій навряд чи пройде гладко…

До речі, на останніх місцевих виборах Сергій Шентябін балотувався у депутати Генічеської міської ради від партії “Слуга народу”, але програв незначну кількість голосів Олександру Бартеньєву.

Цікаво, що наразі Сергій Шентябін активно займається громадською роботою та є головою ГО “Асоціація гостинності Генічеського району”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 • 151
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

6 thoughts on “ТОП!!! Заступником Генічеського міського голови хочуть призначити активіста чи особу з сумнівним минулим?

 • 23 Лютого 2021 о 10:27
  Permalink

  Може бути це і добре, що у публічних людей завжди є ризик, що їх брудна білизна доступна до публічного прання. Про це треба пам’ятати усім, хто жадає влади. У світлі відомої інформації, що стала, про кандидата в чергові зами Шентябине хотілося б звернутися до наших депутатів, кому ми делегували повноваження представляти наші інтереси, щоб вони цю кандидатуру не підтримували. Керувати громадою повинні порядні морально і професійно компетентні чиновники. Скільки вже можна випробовувати терпіння людей?

 • 23 Лютого 2021 о 11:10
  Permalink

  Даже если учесть, что статья появилась более, чем своевременно(а это могло быть с подачи заинтересованного лица, точно также стремящегося к власти и умеющего на лету переобуваться ради выгоды), то всё равно подобная репутация пока ещё кандидата чести органам власти не делает . Все отмазки, что речь идёт о сфабрикованных подставах(в ФБ активно изливают елей)- безосновательны. Всё написанное – правда.Хоть и не мэр Тулупов, а Клочко , в предвыборный период, делал от имени своей ОПЗЖ заявление, что во власть не допустят морально нечистоплотных. На деле видим явную нестыковочку. Перспектива грозит показать нам ну никак не развитие громады. Речь идёт о развитии благополучия к власти стремящихся проходимцев. А пипл должен скушать. Спасибо.

 • 23 Лютого 2021 о 12:05
  Permalink

  Всегда одно и тоже, к власти рвутся корыстные дельцы.Что, наступил кадровый голод? Профессионалы в дефиците? Это безумная ошибка головы громады и это потом выйдет боком для всех. Зачем искать кого угодно не в пользы общему делу, а из каких-то нелепых личных амбиций и всякой дурни? Почему не использовать богатый опыт тех, кто доказал свою эффективность на деле? А большинству в этом случае понятна библейская истина , что нет пророка в отечестве своём. И это очень печально.

 • 23 Лютого 2021 о 13:31
  Permalink

  Как мы уже не раз убеждались, против любого и каждого можно всегда что-то найти и по-разному использовать. Я сейчас не о тех, чьи кандидатуры оговариваются. Я о самом принципе. Почему предлагается только одна кандидатура? Да, да, это право мэра, ему с замом работать. Но пусть нам обоснуют, почему выбор пал на того или иного кандидата. Может предлагаемый кандидат в процессе отбора предложил более интересную программу развития рассматриваемой сферы или уже чем-то добрым и хорошим именно здесь себя показал? Выбор должен быть продиктован максимальной пользой для всей громады, а не из личных побуждений. Достойный кандидат есть! и все его знают. Тем более нелепо выглядит поиск решения по этому вопросу.

 • 23 Лютого 2021 о 14:15
  Permalink

  Фамилия самого достойного кандидата на должность зама по туризму – Плохушко. Странно, что его знают и высоко ценят как профи в развитии туризма , пожалуй, во всех уголках Украины. Но вот здесь, дома, для власти громады он почему-то не подошёл. Как-то странно выглядит вся эта возня вокруг именно этого заместительства. Неужели Тулупов не заинтересован в дальнейшем развитии местного курорта? У кого-то хватит аргументов оспаривать достижения Виктора Плохушко на этом поприще? Если таковые есть, то они – настоящие камикадзе, так как любой на фоне уже свершённых Плохушко достижений будет всегда и очень сильно проигрывать, а, значит, будет проигрывать и громада. Где ж тут проанонсированные обещания власти о намерениях так развивать громаду, чтобы удивить всю страну? Пока очевидно обратное.

 • 23 Лютого 2021 о 17:49
  Permalink

  Не розумію, а що тут обговорюється? Все ж на поверхні : свої чуваки та чувіхі проштовхують, до бюджетного корита, своїх чуваків та чувіх, а виборці повинні смиренно за всім уважно спостерігати та не бухтіти. Амінь.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: