У Генічеському медичному училищі відбувся День відкритих дверей

23:12

У Генічеському медичному училищі пройшло свято – День відкритих дверей, приймали дорогих гостей, серед яких були школярі міста і декан медичного факультету Херсонського державного університету Глущенко Ірина Іванівна разом із студентським парламентом.

Усі поринули у професійний світ Генічеського медичного училища, якому у 2018 році виповнилося 52 роки з моменту заснування. Дізнались, що саме цей навчальний заклад має висококваліфікований педагогічний склад, гарну матеріально-технічну базу для підготовки медичних працівників. Усі студенти отримують якісну вищу медичну освіту. Дипломи ГМУ поважають по всій Україні і за кордоном, тому що наші випускники завжди кваліфіковані та добре підготовлені до роботи в закладах охорони здоров’я.

Зі стін нашого навчального закладу вийшло понад 6 тисяч фельдшерів і медичних сестер. Переважна більшість служать практичній медицині. Більше 500 з них отримали дипломи з відзнакою. Близько 20% випускників закінчили медичні вузи. Чимало їх працює в системі Генічеської ЦРЛ. Сьогодні наші випускники працюють не тільки в Україні, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Для гостей співали: Тетяна Кот, Заврочай Марія, Анатолій Лопухов, Ягодка Артем, Шаловинский Денис. Завітав такожі випускник минулого року Лічний Олександр. Підготували вітальні танцювальні номери студенти 21 медсестринської групи КулькоТетяна, Камінська Вікторія, Саржан Дарина, Сененко Нікіта, Маріна Ольга, Бурлак Артем, Левчик Анна.

У будні і свята медичні працівники стоять на сторожі життя та здоров’я людини.Саме високий професіоналізм, чуйність і доброта є найважливішими у зміцненні здоров’я нашої нації. Медики відповідають за найдорожче, що має кожна людина – за наше здоров’я. Вони – наші рятувальники в найскладніші хвилини життя. Завдяки турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Тому студенти, які у цьому році стануть випускниками– Кичук Олексій, Манукян Аліна, Саттарова Сюзанна, Смирнова Вікторія – показали, чому навчили їх викладачі клінічних дисциплін. Вони провели майстер-клас з хірургії, догляду за хворими та серцево-легеневу реанімацію на фантомі.

На сьогоднішній день Генічеське медучилище – навчальний заклад півдня України, який готує крім фельдшерів і медсестер ще і таких фахівців, як медсестра – масажист. Цю спеціальність набувають в училищі люди з інвалідністю I – II та ІІІ груп із вадами зору. А також студенти останнього курсу навчання мають можливість оволодіти цією додатковою спеціальністю. Шаловинський Денис і Семенченко Євген продемонстрували основні принципи класичного масажу.

В рамках проведення Дня відкритих дверей між представниками медичного факультету ХДУ та керівництвом нашого навчального закладу були обговорені питання подальшо їспівпраці між Херсонським державним університетом та Генічеським медичним училищем, питання щодо теоретичної та практичної підготовки майбутніх медиків,була проведена ознайомча екскурсія лабораторіями медичного училища.

 Професійна співпраця професорсько-викладацького складу медичного факультету Херсонського державного університету та Генічеського медичного училища тільки розпочинається та набирає свої оберти. Ми вважаємо, що такі професійніта дружні стосунки будуть сприяти розвиткута розбудові медичної галузі на Херсонщині.

За інформацією Генічеського медичного училища

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: