btr

У Генічеському районі відзначили День Державного Прапора України (відео)

13:32:56

Сьогодні, 23 серпня, у Генічеському районі відбулися святкові заходи до Дня Державного Прапора України.  Свято розпочалося у Генічеську з ходи, в якій прийняли участь представники органів влади, політичних партій, громадських організацій, Меджлісу, жителі району та гості міста.

Під час мітингу на Майданчику державності зі святом присутніх привітали голова Геніческої райдержадмістрації Олександр Воробйов, голова райради Андрій Євстратов, мер міста Генічеськ Олександр Тулупов, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв.

А почесне право підняти Державний Прапор було надано переможцям Чемпіонату Європи з Кіокушин Карате Стрюковій Дар`ї та Щербині Христині.

Потім відбувся автопробіг до адмінмежі з окупованим Кримом.

Делегація активістів, громадських діячив, представників органів місцевого самоврядування на чолі з Олександром Воробйовим під синьо-жовтими прапорами та з гаслами “Слава Україні” і “Крим це Україна” дійшли до буферної зони КПВВ “Чонгар” між материковою Україною і Кримом. 

На мосту присутні підняли український прапор та заспівали гімн нашої держави.

“Піднімаючи Державний Прапор України ми підтримуємо один одного, політв`язнів та наших кримчан. Незабаром прийдуть ті часи, коли ми під синьо-жовтими прапорами дійдемо до Криму і піднімемо їх над усіма державними установами”, – відзначив голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

ВІДЕО:

 Також патріотичні заходи до Дня Державного Прапору України пройшли в селиші Новоолексіївка .

 У святковій ході під синьо-жовтим стягом возєдналися представники різних поколінь та різних світоглядів. Саму почесну місію, несення Державного 15-ти метрового прапору селищна громада довірила військовослужбовцям 34 батальону 57 Окремої мотопіхотної бригади та представникам молодого покоління селища.

Гордість за Україну та Державний жовто-синій прапор відчувалася у кожній окремій частині кожного окремого заходу, відзначили у селищній раді.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Підписуйтесь на групу "Новий Візит" в Viber

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “У Генічеському районі відзначили День Державного Прапора України (відео)

 • 23 Серпня 2018 о 21:01
  Permalink

  https://youtu.be/O1l69cp4yJs?t=790
  Пане Воробйов, як не соромно? В Україні нема “жовто-блакитного” прапору. Є синьо-жовтий.
  П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
  Про Державний прапор України
  ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 19, ст.257 )
  Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
  Затвердити Державним прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2067-12

 • 23 Серпня 2018 о 21:49
  Permalink

  Такие “вещи” Степанычу знать не обязательно, важно то ,что он знает как забацать хатынку на берегу моря с грубейшими нарушениями нормативных актов Украины, при этом занимать гос.должность и доказывать ,что так как он “делали” все, в результате обливая дерьмом коррупции всех граждан страны. Вот такой “патриотизм” по-воробьёвски.

 • 24 Серпня 2018 о 22:40
  Permalink

  Можно ругать Воробьева за его чудачества. Но сами вы несли флаг? Пели гимн? Или только критиковали? Народу то немного собралось.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: