У Генічеському районі заявляють про можливий колапс після скорочення працівників РДА і структурних підрозділів (відео)

Як повідомляв “Новий Візит” у Генічеському районі скоротять працівників райдержадміністрації і її структурних підрозділів. До яких наслідків може призвести це рішення, обговорили сьогодні під час позачергової сесії районної ради.

Спочатку до депутатів звернулася заступник начальника Фінансового управління РДА Лілія Боброва, яка назвала питання скорочення надзвичайно важливим.

Як зазначила Боброва, люди, які коментують цю інформацію у Фейсбук, не усвідомлюють до яких наслідків може призвести розпорядження ОДА.

Наразі у фінансовому управлінні працюють 10 спеціалістів. Після скорочення їх залишиться тільки 5.

Я турбуюся не за своє робоче місце. За таких умов і нагрузки ми фізично не виконаємо поставленні завдання. Бюджет на наступний рік під ризиком і ми можемо його зірвати“, – пояснила фінансист.

Як зазначив голова Генічеської райради Андрій Євстратов, ситуація стосується не тільки районного бюджету, але й бюджетів всіх місцевих рад.

Така оптимізація призведе до параліччю всіх органів місцевого самоврядування і бюджетів району. Потрібно це питання вивчати і нести спільну відповідальність“, – зазначив Євстратов.

Звернення підтримала депутат райради Ірина Попова, яка ще кілька днів тому працювала начальником відділу освіти РДА. Вона назвала скорочення фінуправління, соцуправління та відділу освіти колапсом системи.

Ще більш категоричним був райдепутат Валерій Семенов. Він пояснив, що нова молода влада займається “махновщіной” та прибирає з управління вплив держави.

Такого нема ніде. Але проводиться експеримент в Україні“, – зазначив Семенов.

Як буде проходити скорочення пояснив перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації Олексії Сищенко.

За його словами скорочення торкається не тільки усіх структурних підрозділів (крім управління соціального захисту населення), але й апарату. Під скорочення попали навіть підрозділи, де люди отримують послуги. Це сільгоспуправління, ЦНАП, архівний сектор, державний реєстратор, аудитори (колишнє КРУ), служба у справах дітей и т.д.

Це постанова Кабінету міністрів. Ми повинні її виконати. Нам довели скоротити 38 людей, мені важко про це говорити…“, – сказав Сищенко.

Крім того, на службовців, які залишаться, навантаження збільшиться, а зарплата зменшиться.

Докладно у нашому відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “У Генічеському районі заявляють про можливий колапс після скорочення працівників РДА і структурних підрозділів (відео)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: