У Генічеську делегація з Туреччини оглянула місце будівництва житлового містечка (відео)

загрузка...

Як відомо під час офіційного візиту до Туреччини Володимир Зеленський домовився з президентом Ердоганом про будівництво містечка для вимушених переселенців за кошти турецької сторони.

Сьогодні до Генічеська разом з заступником голови ХОДА Сергієм Козиром прибула делегація Туреччини. До Генічеська завітали посол Республіки Туреччина в Україні, заступник директора Департаменту державного будівництва Туреччини, члени робочої експертної групи.

Гостей зустрічали керівники Генічеської РДА на чолі з Андрієм Онищенко, міський голова Олександр Тулупов з спеціалістами міськвиконкому.

Після традиційного привітання хлібом-сіллю, присутні зразу відправилися оглянути земельну ділянку біля ВПУ №17, де планується будівництво містечка для переселенців і інших категорійних верств населення.

Турецьку сторону цікавили технічні питання, як то площа, цільове призначення та форма власності земельної ділянки, комунікації, умови будівництва, категорії громадян, яких планують заселити у побудовані багатоквартирні будинки.

На що міський голова Олександр Тулупов завірив, що після вирішення всіх нормативних питань в рамках українського законодавства, міськрада готова надати будь-яку допомогу іноземним інвесторам.

В разі прийняття остаточного рішення сторони домовилися на виконання доручень президентів продовжити консультації та впроваджувати реальні кроки для початку будівництва містечка у Генічеську в найкоротші терміни.

Всі зацікавленні особи і структурні підрозділи отримали завдання та необхідну інформація по даній земельній ділянці для того, щоб більш конкретніше можна було планувати будівництво містечка”, – підвів підсумки зустрічі голова Генічеської РДА Андрій Онищенко.

До речі, українська сторони ставить на меті, щоб в разі будівництва житлових будинків житло тут отримали як вимушені переселенці з Криму і Донбасу, так і інші категорійні верстви населення.

Свою зацікавленість, щоб будівництво містечка розпочалось саме у Генічеську, виказав і заступник голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

Генічеський район безпосередньо межує з тимчасово окупованим Кримом. Тому саме цей район повинен бути лакмусовим папірцем, щоб люди по ту сторону бачили, що вони не забуті, що держава про них піклується будівництвом і КПВВ, і житла, і іншої інфраструктури“, – наголосив Козир.

Проте, де саме буде будівництво містечка поки що остаточно не вирішено. Завтра делегація Туреччини огляне ділянку у Херсоні, а потім у облдержадміністрації пройде наради де розглянуть більш конкретні питання.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “У Генічеську делегація з Туреччини оглянула місце будівництва житлового містечка (відео)

 • 28 Лютого 2020 о 10:00
  Permalink

  Если ещё и представителей Турции с носом оставят ( кинут ) , то ваще “молодцы” будут .. .

 • 28 Лютого 2020 о 17:01
  Permalink

  Давайте цього разу, на прикладі, я вас всіх навчу як пройдисвіти роблять виставу з метою обдурити довірливих громадян?

  Дивимось публікацію. І по черзі виписуємо всі Прізвища Ім’я та По-батькові всіх, хто присутній та приймає участь. З самого початку і до кінця публікації. В преамбулі згадується Володимир Зеленський та Ердоган (чомусь без імені), але то таке, бо вони не присутні. 😉

  1. Сергій Козир, заступник голови ХОДА.
  2. Андрій Онищенко, керівник Генічеської РДА.
  3. Олександр Тулупов, міський голова.

  І все!!! Уявляєте, більше жодного прізвища та ім’я не згадано! Можете самі впевнитися! Жодного прізвища та ім’я присутніх! Хто до нас приїхав? Що це за люди? Це щось серйозне, чи вистава? 😉

  P.S. Про щось розповідають, про якесь будівництво, про яке нікому ніщо не відомо. Про якусь програму, яку в очі ніхто не читав та не бачив. Про якесь видавання квартир та ключів, яких в реальності немає, тільки у фантазіях.
  Із реального – тільки якась матеріальна ділянка землі, яку хтось бажає отримати у міста безкоштовно. А натомість обговорюється фантазія. Жодних гарантій.

  Питання ще є? 😉

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: