В Чонгарі чекають на повернення “хозяїна” Німетуллаєва?

загрузка...

13:52:06

 Прочитавши статтю в “Новому Візиті” від 29 липня 2018 року, я, як сільський голова повідомляю, що сесія сільської ради відбулась 26 липня 2018 року, на розгляд якої виносились два питання:

1. Про приймання майна ( демонтованих труб), до спільної власності територіальних громад сіл Чонгар, Миколаївка, Чернігівка, Новий Труд Атамань. Попівка, Сиваш.

2. Про розгляд заяв депутатів сільської ради про припинення повноважень сільської ради.

  Два питання роглядувались більше трьох годин та практично жодне з них залишилось без затвердження.

  По першому питанню : На превеликий жаль ні депутати, ні автор статті не розібрались в суті питання: не частину меліоративної системи приймали на баланс сільської ради, а демонтовані труби загальною довжиною 1,825 км, які прийшли в негодність та були замінені(метабрухт). А в цілому вся система так і є 28,79 км. По першому питанню були підготовані сільським головою та депутатською комісією два проекти рішення, але за жодне з них депутати не проголосували.

 В своєму проекті рішення постійна депутатська комісія (голова – Нелін Г.) в третьому пункті доручає сільському голові Коваль Г.Ю. звернутися до районної ради щодо передачі всіх меліоративних мереж, хоча це питання знаходиться на контролі в районній раді, насамперед в постійній депутатській комісії з питань обліку, управління власністю районної ради та житлово – комунального господарства (голова Доган В.В.).

  По другому питанню: Насправді, Нелін Г.В. написав заяву про припинення повноважень депутата, та в нього не вистачило ні сил, ні сміливості навіть прийняти остаточне особисте рішення, а переклав вирішення власних проблем на плечі колег. Звинуватив мене у всьому. Це вже давно набридло – і односельцям, і району в цілому. Скільки можна переливати з пустого в порожнє?

 Нісенітниця, коли в статті посилаються на слова Неліна Г., що я співпрацюю з Німетуллаєвим, якщо б це було насправді так, то депутат Холод Олександр не запитував саме 26 липня 2018 року на сесії : куди я буду тікати , коли в дев’ятнадцятому повернеться «хазяїн». От і вилазить назовні весь патріотизм депутатів, які чекають приходу «хазяїна» вже в дев’ятнадцятому році, незважаючи на те, що він знаходиться у розшуку. Це вже не наклеп, а записана на камеру інформація.

 Скільки я добивалася саме повернення проданих за безцінь сертифікатів та державних актів на земельні паї Німетуллаєвим, і багато людей їх повернули та, на даний час, отримують за оренду натурвиплати. Далі – питання щодо меліоративної системи виникло нещодавно, а протистояння вже продовжується два роки. І за цей час, що тільки не було в сільській раді, але все одно, я не піддаюся їхньому пресінгу.

І, незважаючи на все, заявляю : попри всякі звинувачення всіми силами буду триматися та працювати на користь громаді.

 Сільський голова  Г.Ю.Коваль

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

10 thoughts on “В Чонгарі чекають на повернення “хозяїна” Німетуллаєва?

 • 30 Липня 2018 о 17:07
  Permalink

  Ще раз.
  Як з’явився цей договір? Яким рішенням депутати дозволили голові сільради укласти цей договір?


  Що ще незрозуміло? 

  Я запитувала, як голова сільради уклала цей договір без позитивного рішення сессії. http://www.vizit.ks.ua/uncategorized/chongarskie-vojny-prodolzhayutsya/#comment-12114

  • 30 Липня 2018 о 19:04
   Permalink

   І, незважаючи на все, заявляю : попри всякі звинувачення всіми силами буду триматися та працювати на користь громаді.

   І де ж в безкоштовній роздачі майна громади приватним фірмам праця на користь громаді? 11

   • 31 Липня 2018 о 00:08
    Permalink

    Приватные фирмы платят налог с прибыли, который пополнит бюджет громады. Поэтому, если стоит вопрос о передаче какого либо объекта в частное пользование или ожидании, когда объект начнет разрушатся и приходить в негодность – рациональным решением всегда будет первое.

    • 31 Липня 2018 о 07:32
     Permalink

     dimadima31 июля 2018 в 00:08PermalinkПриватные фирмы платят налог с прибыли, который пополнит бюджет громады. Поэтому, если стоит вопрос о передаче какого либо объекта в частное пользование или ожидании, когда объект начнет разрушатся и приходить в негодность — рациональным решением всегда будет первое.

     Дуже дурнувате виправдання. Безкоштовне використання майна громади.  До того ж без дозволу свльради. Орендна плата? Ні, не чули…
     Всім вже зрозуміло, що ніякого безкоштовного використання такої дуже коштовної меліоративної системи немає. Просто, кошти за використання йдуть окремо, по кишенях зацікавлених осіб, а громада (власник майна) отримує кукіш.

     Проте, як гарно розповідає: 
     -…
      питання щодо меліоративної системи виникло нещодавно, а протистояння вже продовжується два роки. І за цей час, що тільки не було в сільській раді, але все одно, я не піддаюся їхньому пресінгу.
     І, незважаючи на все, заявляю : попри всякі звинувачення всіми силами буду триматися та працювати на користь громаді.
      Сільський голова  Г.Ю.Коваль
     12

     • 31 Липня 2018 о 08:45
      Permalink

      Цікаво, кому “вже зрозуміло, що ніякого безкоштовного використання такої дуже цінної меліоративної системи немає”? Хто бачив цю цінність та може давати такі коментарі? Я – ні. А наклеп за отримання коштів в кишені – є наклеп, і нормальні люди не будуть “вестися” на такі звинувачення.

   • 31 Липня 2018 о 08:39
    Permalink

    Мене завжди вражає, як сторонні особи можуть обвинувачувати когось, не будучи впевненими в своїх словах? Як же не вистачає в нашому законодавстві покарання за наклеп та брехню на посадових осіб місцевого самоврядування! В коментаріях білими нитками шита зацікавленість зі сторони деяких осіб. Друзі, будьте більш толерантними!

    • 2 Серпня 2018 о 06:55
     Permalink

     Dillyara

     Як же не вистачає в нашому законодавстві покарання за наклеп та брехню на посадових осіб місцевого самоврядування!

     Ще раз нагадую, що коли в Україні інший голова місцевої ради вчинив щось подібне, то був звинувачений по:

     1. ч.1 ст.255   Кримінального кодексу (створення злочинної організації) 

     2. ч.4 ст.28 та ч.5 ст.191 Кримінального кодексу  (заволодіння чужим майном, вчинене у складі злочинної організації) 

     3. ч.4 ст.28 та ч.1 ст.205. Кримінального кодексу  (фіктивне підприємництво, вчинене у складі злочинної організації) 

     4. ч.4 ст.28 та ч.3 ст.358    (підроблення документів, вчинене в складі злочинної організації) 

     5. ч.4 ст.28 та ч. 1 ст.366 Кримінального кодексу (службове підроблення, вчинене в складі злочинної організації) 

 • 30 Липня 2018 о 20:03
  Permalink

  Да всё “нормально” приписано в “договоре” ,только срок его “действия маловат ,15 лет, нужно нолик дорисовать и будет 150 лет. А это уже совсем другое дело!!! А спонсор всех “мэроприятий” хорош жучара, а ещё дэпом областного разлива называется .А на следующих выборах, небось,  с ещё одним “спонсором”, все его знают,за более высокий мандат поборется.

 • 2 Серпня 2018 о 00:12
  Permalink

  До речі, сьогодні на головній сторінці сайту побачила фото:

  Голова Чонгарської сільради Галина Коваль

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: