В “Колоску” працюють задля щасливого майбутнього дітей

загрузка...

Історія педагогіки багата яскравими іменами видатних дидактів, методистів, практиків-експериментаторів, серед яких окреме місце посідає постать Фрідріха Фребеля.  Він не тільки започаткував дошкільну педагогіку, заснував перший дитячий садок, але й окремо зосередив увагу на вихованні дітей в умовах дитячого закладу , визначив особливу роль періоду дошкільного дитинства в розвитку особистості. Унікальним є його посібник та розроблена система роботи з дітьми, які згодом отримали назву «Дари Фребеля» та активно впроваджуються в роботу з дошкільниками в багатьох країнах світу.

Все життя маленької дитини пов’язано з грою та пізнанням світу. Ф.Фребель вважав, що гра для дитини – це не пуста забавка, вона має велике значення та глибокий сенс. Саме тому педагогічним колективом Генічеського ясел-садку №14 «Колосок» Генічеської районної ради Херсонської області, який очолює завідувач доктор філософії, кандидат педагогічних наук Лідія Ходаковська у 2020-20201 році започатковано новий напрям освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку «Впровадження педагогічних ідей Фрідріха Фребеля в умовах сучасного закладу дошкільної освіти». Основною метою нашої роботи з цього напряму є залучення в роботу з дітьми інноваційного методу розвитку дошкільнят на основі методики «Дари Фребеля» видатного німецького педагога.  

Вихователями дитячого садка розроблено комплекс ігор з опорою на дидактичний матеріал «Дари Фребеля», який спрямовано на особистісно-орієнтований підхід у розвитку та вихованні дитини. Діти з великим задоволенням грають з ігровим посібником, складають композиції, придумують сюжети казок, ознайомлюються з формою предметів тощо.

В садочку також започатковано роботу дитячого центру розвитку «Kindertraum» («Мрія дитинства»), який оснащено дидактичним матеріалом, посібниками за методикою Ф.Фребеля,  які для дітей зробили педагоги закладу та батьки вихованців.

Попереду нас чекає багато роботи, ми маємо багато планів. Пригадуємо слова Ф. Фребеля: «Будемо жити задля своїх дітей», а для нашого колективу це означає:  «Будемо вдосконалювати свою роботу, робити все задля щасливого майбутнього вихованців нашого дитячого садка»…

Адміністрація Генічеського ясел-садку №14 «Колосок»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: