В ОДА спростували “звернення фермерів Херсонщини до влади Криму”

19:22:13

Останнім часов на антиукраїнських ресурсах все частіше з`являються фейкова інформація, яку поширюють пропагандисти.

 Особливо старається вислужитись колишній мешканець Генічеська і керівник відділення партії СПАС в Криму, соратник ув`язненого Коваленко  та зрадник Геннадій Сівак.

Саме цей негідник зробив фейковий викид про  “звернення  до окупаційної влади Крима “херсонських фермерів”, які нібито не зможуть вижити без ринків півострова.

Як стало відомо “Новому Візиту”, в ОДА спростували цю інформацію.

В мене є всі підстави вважати даний лист фальсифікацією. Я знаю достовірно, що ані Асоціація Херсонських фермерів, ані Аграрна спілка Херсонської області не писали ніяких листів Аксьонову.

 Що стосується наведених фактів, то хочу зазначити, що в області налічується 45 елеваторів потужністю 1,5 млн. тонн і плодоовочесховищ загальною потужністю 160 тис тонн – потреби сільгосппідприємств області ці потужності цілком задовольняють. Отже ствердження про те, що зерно- та овочесховищ немає – не відповідає дійсності.

 Не відповідає дійсності також і твердження, що жодна программа підтримки сільгоспвиробників не працює. Зараз є і працюють програми з кредитування, компенсації при купівлі техніки, є програми допомоги по тваринництву, рослинництву, багато банків мають власні спеціальні програми кредитування аграріїв на вигідних умовах.

 Наші фермери про ці програми знають і ми постійно ведемо роз’яснювальну роботу по цих питаннях.Про те, що Херсонщина без Криму і без російської допомоги «не впорається і не виживе» – взагалі смішно чути. Три роки, як анексований Крим.

 За цей час істотного зменшення площ, які відводяться в області під овочі, не відбулося. Це статистика. Мають місце коливання в районі «плюс-мінус» 200 га – це взагалі не цифра в масштабах 40 тис.га овочевих площ Херсонської області. Наші фермери з успіхом переорієнтовуються і знаходять нові ринки збуту як в Європі, так і в Азії: за таможенною статистикою кількість країн, в які ми експортуємо нашу сільгосппродукцію, збільшується з кожним роком.

 Російський ринок був досить невимогливим, на відміну від нього з розвиненими країнами торгувати складніше, проте наші аграрії активно вчаться – і плануванню, і організації виробництва і дотриманню контракту – усьому, щоб виходити на більш цікаві та перспективні ринки, аніж той, яким до анексії був Крим. Не варто також забувати, що кількість туристів в Криму зменшилась в рази – цей ринок вже перестав бути таким цікавим та важливим для херсонських сільгоспвиробників, як намагаються представити автори даного “листа“, – повідомив керівник Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода.

 Нагадаємо, що в минулому році саме Г. Сівак з Коваленко малювали звернення від “мешканців Геничеська” до Аксьонова, про те що наше місто змерзне без кримського газу. Але пропагандиський викид не мав результату, бо Генічеськ пережив зимовий період з власним газом.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

2 thoughts on “В ОДА спростували “звернення фермерів Херсонщини до влади Криму”

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: